Нові назви вулиць
Старая назва Новая назва
Баглія Брацлавська
Білостоцького Любарського
Білостоцького Любарського
Варейкіса Джузеппе Гарібальді
Воровського Дмитра Багалія
Воронцова Мануйлівський
Галана Празької весни
Галковського Сарматська
Гайдара Дмитра Марковича
Героїв Громадянської війни Марії Лисиченко
Годовикова Братиславська
Гудкова Яна Гуса
Енгельса Афанасьєва-Чужбинського
Желваківського Полонської-Василенко
Замполіта Бєляєва Бєляєва
Захаренка Глухівська
ім. газети 'Правда' Слобожанський
Івана Зінукова Портова
Івана Зінукова Портовий
Іскри Піскова
ім. Кірова Кирилівка
Кіровоградська Інгульска
Кіровоградський Інгульский
Клочка Данила Заболотного
Комінтерну Яхненківська
Кольчугіна Шовковична
Котовського Івана Труби
Кочкіна Євгена Вирового
Кочкіна Вирового
Краснопресненська Самійла Величка
Красносельська Сільська
Кузнецова Опанаса Ковпака
Лебедя Федора Сторубля
Леоніда Брежнєва Братства тарасівців
Лепсе Миколи Кузьменка
Логаша Івана Пулюя
Логаша Івана Пулюя
Людміли Мокієвської Крушельницької
Малишева Василя Тютюнника
Малишева Тютюнника
Манкевича Галі Мазуренко
Менжинського Миколи Сумцова
Моріса Тореза Березанівська
Орджонікідзе Петра Бикова
Пархоменка Григорія Граб’янки
Пелагеї Поляхової Лебединська
Піонерська Олени Пчілки
Пролетарської перемоги Каразінський
Пролетарської перемоги Василя Каразіна
Радгоспна Нестора Махна
Сафонова Новгород-Сіверська
Сиворонова Софії Русової
Сиворонова Веселковий
Пролетарської перемоги Каразінський
Стаханівців Івана Сокульского
Цюрюпинський Весняних конвалій
Чапаєва Олександра Потебні
Червоноармійська Просвітянська
Червоного казацтва Терещенківська
Червонопартизанська Василя Макуха
Старая назва Новая назва
XXII партз'їзду Вознесенська
40 років комсомолу Антіна Синявського
40 років комсомолу Синявського
Артема Січових стрільців
Благоєва Сергія Подолинського
Володарського Олександра Кониського
Героїв Сталінграда Богдана Хмельницького
Гопнер Магдебурзького права
Дибенка Привабливий
Дибенка Василя Кука
Димитрова Михайла Драгоманова
Ілліча Пилипа Орлика
Карла Лібкнехта Михайла Грушевського
Карла Маркса Дмитра Яворницького
Комсомольська Старокозацька
Копилова Бориса Познанського
Копилова Бориса Познанського
Корнійчука Бориса Мозолевського
Лалаянца Скляренка
Лалаянца Семена Скляренка
Леніна Воскресенська
Мануїльского Михайла Максимовича
Миронова Європейська
Московська Володимира Мономаха
Пеліна Катерини Мессарош
Перекопської Перемоги Олександри Риндовської
Петра Моїсеєнка Леся Курбаса
Плеханова Князя Володимира Великого
Подвойського Осипа Бодянського
Садовниченка Августина Волошина
Садовниченка Августина Волошина
Сєрова Андрія Фабра
Тельмана Ігоря Сікорського
Ткаченка Вадима Сідура
Цхакая Улюблений
Цхакая Василя Біднова
Червона Троїцька
Чередниченка Михайла Вербицького
Чередниченка Вербицького
Чкалова Святослава Хороброго
Ширшова В’ячеслава Липинського
Шпіндяка Симона Петлюри
Юних ленінцев Козака Мамая
Якіра Івана Сулими
Якіра Сулимівський
Старая назва Новая назва
Арсеничева Олександра Рейнгарда
Баумана Павла Нірінберга
Бонч-Бруєвича Дмитра Байди-Вишневецького
Боженка Хортицька
Ворошилова Сергія Єфремова
Генерала Грушевого Гетьмана Петра Дорошенка
Дзержинського Володимира Вернадського
Дмитра Донського Дмитра Донцова
Жовтневий Івана Старова
Жуковського Василя Жуковського
Карла Маркса Дмитра Яворницького
Клари Цеткін Володимира Моссаковського
Колгоспний Лоцманів Казанців
Коцюбинського Михайла Коцюбинського
Куйбишева Володимира Винниченка
Ласточкіна Миколи Гнатюка
М.О.Щолокова Юрія Переможця
Мироненка Олени Ган
МОПРа Григорія Омельченка
Погребняка Полігонна
Паризької Комуни Борислава Брондукова
Радянський Феодосія Макаревського
Рогальова Крутогірний
Рози Люксембург Марії Заньковецької
Тольятті Кодацький
Тупик Червоної балки Бузиновий
Урицького Євгена Коновальця
Урицького Струківський
Фурманова Героїв Крут
Фурманова Героїв Крут
Фучіка Івана Акінфієва
Червона балка Крута балка
Червона балка Крута балка
Червоноповстанська балка Довга балка
Чекистів Переможна
Чубаря Володимира Сосюри
Шаумяна Архітектора Дольника
Старая назва Новая назва
Бєлінського Ізмаїла Срезневського
Винокурова Дніпросталівська
ім. Газети Правда Слобожанський
ім. Воронцова Сагайдак
Комісара Крилова Олександра Оцупа
Косіора Петра Калнишевського
Радгоспна Василя Сухомлинського
Радянської Армії Волонтерська
Смольна Всеволода Нестайка
Червонопартизанська Василя Макуха
Щербини Миколи Міхновського
Старая назва Новая назва
XXII партз’зду Вознесенська
55 років ВЛКСМ Пластівська
Благоєва Сергія Подолинського
Вакуленчука Леоніда Стромцова
Войцеховича Миколи Руденка
Героїв Сталінграда Богдана Хмельницького
Горького Княгині Ольги
Димитрова Михайла Драгоманова
ім. Леніна Героїв
ім. Ленінського Комсомолу Зелений Гай
Ілліча Пилипа Орлика
Карла Маркса Дмитра Яворницького
Кірова Олександра Поля
Комсомольська Старокозацька
Краснозаводська Академіка Белелюбського
Леніна Воскресенська
Ленінградська Князя Ярослава Мудрого
Мініна Менахем-Мендл Шнеєрсона
Плеханова Князя Володимира Великого
Свердлова Володимира Антоновича
Сергія Лазо Кулишівська
Сєрова Андрія Фабра
Тельмана Ігоря Сікорського
Фрунзе Василя Чапленка
Червонофлотська Петра Григоренка
Чичеріна Надії Алексєєнко
Чкалова Святослава Хороброго
Шпіндяка Симона Петлюри
Щербицького Олени Блавацької
Щорса Костомарівська
Старая назва Новая назва
Бабушкіна Романа Шухевича
Балка колгоспна Балка мальовнича
Більшовицький Холодноярська
Братів Міллер Леоніда Жебуньова
Булигіна Івана Езау
Вахрушева Василя Сидоренка
Героїв Сталінграда Богдана Хмельницького
Героїв Краснодона Яготинська
Ілліча Орлика
Інтернаціональний Білих акацій
Калініна Нігояна
Калініна Січовий
Калініна Ярмарковий
ім. Калініна Пам’яті та Примирення
Калінінградська Трофима Романченка
Краснозаводська Академіка Белелюбського
Красночечелівська Олександра Чернікова
Крошки Михайла Комарова
Марини Раскової Олександра Верховцева
Меренкова Павла Полуботка
Новоколгоспна Острозька
Перекопська Бессарабська
Піонерський Скаутський
Правди Олексія Тищика
Профінтерну Володимира Хреннікова
П’ятирічки Шляхівська
Свердлова Володимира Антоновича
Січнева Костя Пестушка
Січнева Костя Пестушка
Соціалістична Павла Чубинського
Чичеріна Надії Алексєєнко
Старая назва Новая назва
80-річчя Дніпропетровщини Олександра Красносельского
XIX партз'їзду Івана Гонти
Аверіна Курінна
Аврори Трифона Гладченка
Бібікова Павла Бута
Блюхера Романа Мстиславовича
Большунова Данила Сахненка
Боженка Хортицька
Братів Трофімових Діївський
Братів Трофімових Велика Діївська
Братів Каменських Зернова
Братів Ковальчуків Байдаківська
Будьонного Данила Галицького
Валявки Данила Апостола
Власенка Гулака-Артемовського
Войцеховський Швидкісний
Володимира Ошка Солідарності
Героїв революції Сергія Параджанова
Губанова Лубеньска
Дзержинського (Таромське) Коханівська
Дзержинського (Таромське) Зоряний
Дибенка Хотинська
Димитрова (Таромське) Хизовська
Єрмака Кленовий
Жовтенят Фортечна
Жовтенева (Таромське) Золотоосіння
Жовтеневий (Таромське) Золотоосінній
Замарайкіна Корсунська
Івана Сусаніна Майстрів
Івана Сусаніна Майстрів
ім. Леніна Новокодацький
Карпуші Єлагінська
Квірінга Бельгійська
Кірінаківська Деревлянська
Кірова (Таромське) Назарія Яремчука
Кірова Старий шлях
Колгоспна Фермерська
Коллонтай Ганни Барвінок
Комбідівська (Таромське) Василя Хитя
Комісарівська Гайдамацька
Комісарівський Гайдамацький
Комітетська Василя Капніста
Комсомольська (Таромське) Айдарівська
Комсомольський (Таромське) Дібровська
Комунарівська Юрія Кондратюка
Косарева Сіверянська
Костичева Леся Танюка
Костичева Леся Танюка
Котовського (Таромське) Тернівська
Красіна Косівський
Красіна Криштофа Косинського
Краснодонська Іси Мунаєва
Крупської Баллінська
Курочкіна Семена Бардадима
Леніна (Таромське) Генерала Воливача
Леніногорська Миколи Хвильового
Лукашенка Андрія Штогаренка
Луначарського Василя Стуса
Людмили Сталь Шодуарівська
Матлахова Костя Гордієнка
Митрофана Андреєва Петра Сокальского
Модестова Миколи Садовського
Новодзержинська (Таромське) Козирева
Ногинська Володимира Івасюка
Ногінський Яворовий
Островського (Таромське) Миколи Зерова
Островського (Таромське) Миколи Зерова
Павла Корчагіна Миколи Куліша
Петра Сиротиніна Лавандова
Петровського Івана Мазепи
Піонерська (Таромське) Бортницька
Піонерський (Таромське) Марти Головіної
Повстання Мужності
Покровського Покровська
Покровського Покровський
Пролетарська Галицька
Пролетарська Галицький
Радянська (Таромське) Славна
Революційна Полковника Горленка
Руднєва Івана Вишенського
Свердлова (Таромське) Казкова
Сериківська Тиверська
Сериківський Тиверський
Сировця Якова Острянина
Сільрадська Лірницька
Союзна Старобазарна
Суханова Станіслава Оріховського
Тельмана (Таромське) Ріжкова
Тельмана (Таромське) Івана Сохача
Тихона Бондарева Карпатська
Ульяновська (Таромське) Михайла Лояна
Фрунзе (Таромське) Заборинська
Фрунзе (Таромське) Сержанта Андрющенка
Фурманова Олени Теліги
Хуліана Грімау Віктора Мерзленка
Чапаєва (Таромське) Болбочана
Червоноармійська (Таромське) Футбольна
Червоних бійців Кобзарська
Червоноармійський Червонокалиновий
Шелгунова Максима Дія
Щаденка Марії Грінченко
Щорса (Таромське) Данили Будницького
Яшина Володимира Самодриги
Старая назва Новая назва
60-річчя Жовтня Енергетиків
80-річчя Дніпропетровської області Сосновий
XXV партз’їзду Князя Костянтина Острозького
Бабушкіна В’язовий
Бакуніна Ігренський
Барбюса Євгена Сердюкова
Булата Люблянська
Ворошиловградська Пшенична
Галана Івана Піддубного
Героїв-панфіловців Героїв Чорнобиля
Дундича Хорватська
Жовтнева Марії Приймаченко
Кантемирівська Євгена Маланюка
Комісара Крилова Олександра Оцупа
Крейсера Аврора Олександра Галича
Кузнецова Тетяни Пати
Лафарга Генерала Радієвського
Маршала Гречка Сергія Кульчицького
Маршала Жукова Героїв Дніпра
Маршала Жукова Героїчний
Маршала Конєва Івана Виговського
Постишева Олександра Серебрякова
Петровського Андрія Сахарова
Піонерська Омеляновича-Павленка
Піонерський Михайла Дідевича
Таманська Василя Симоненка
Тевосяна Роксолани
Фабріціуса Івана Купала
Фабріціуса Ярославни
Червонобогатирська Богатирська
Червонопролетарський Порічковий
Погода
Погода

Чи подобається Вам наш новий дизайн сайта?

Загрузка ... Загрузка ...

ПРОДАМ ГАРАЖ

місце для реклами

Авторизация




Создать аккаунт ?
Регистрация
*
Генерация пароля